Nabór Nr II/08 na wolne stanowisko pracy doradcy zawodowego-stażysty

DYREKTOR
WOJEWÓDZKIEGO URZĘDU PRACY W BIAŁYMSTOKU

OGŁASZA NABÓR Nr II/08 NA WOLNE STANOWISKO PRACY
doradcy zawodowego - stażysty

Ilość stanowisk: 2
Wymiar czasu pracy: 1 etat
Miejsce wykonywania pracy:
·        Oddział Terenowy w Łomży WUP w Białymstoku,  ul. Nowogrodzka 1, Łomża;
·        Oddział Terenowy w Suwałkach WUP w Białymstoku, ul. Przytorowa 9b, Suwałki.

I.                   Wymagania niezbędne:
  1. Wykształcenie wyższe psychologiczne,
  2. Uregulowany stosunek do służby wojskowej (dotyczy mężczyzn).

II.                Wymagania dodatkowe:
1.    W ramach ukończonych studiów specjalność – poradnictwo zawodowe lub studia podyplomowe z zakresu poradnictwa zawodowego,
2.    Praktyka w prowadzeniu zajęć grupowych,
3.    Umiejętność obsługi komputera – Word, Excel, Power Point,
4.    Komunikatywność,
5.    Empatia,
6.    Wysoka kultura osobista.

III.             Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
1.      Udzielanie indywidualnych porad zawodowych osobom bezrobotnym i poszukującym pracy,
2.      Prowadzenie warsztatów w ramach poradnictwa grupowego,
3.      Prowadzenie indywidualnej i grupowej informacji zawodowej,
4.      Świadczenie specjalistycznych usług w zakresie planowania kariery zawodowej z zastosowaniem metod i technik psychologicznych,
5.      Diagnozowanie predyspozycji zawodowych z wykorzystaniem narzędzi psychologicznych,
6.      Udzielanie pomocy pracodawcom w doborze odpowiednich kandydatów do pracy na stanowiska wymagające szczególnych predyspozycji psychofizycznych z wykorzystaniem narzędzi i metod psychologicznych.

IV.       Wymagane dokumenty:
1.     List motywacyjny,
2.     Curriculum vitae,
3.    Kopia dowodu osobistego bądź oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego,
4.    Oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych, o korzystaniu z pełni praw publicznych oraz o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie,
5.    Kserokopie dokumentów poświadczających posiadane wykształcenie,
6.    Kserokopie świadectw pracy (jeśli kandydat takie posiada),
7.    Oświadczenie kandydata, potwierdzające stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na w/w stanowisku,
8.    Dokumenty stwierdzające uregulowany stosunek do służby wojskowej (dotyczy mężczyzn).
9.    Inne dodatkowe dokumenty poświadczające posiadane kwalifikacje i umiejętności,
10    Mile widziane referencje.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy przesłać pocztą bądź złożyć w sekretariacieWojewódzkiego Urzędu Pracy w Białymstoku, ul. Pogodna 22, pok. 209do dnia 17    kwietnia 2008r. do godz. 14.00.
Na kopercie należy umieścić dopisek odpowiednio: Dotyczy naboru Nr II/08 na doradcę zawodowego - stażystę w CIiPKZ w OT WUP w Łomży”, lubDotyczy naboru Nr II/08 na doradcę zawodowego - stażystę w CIiPKZ w OT WUP w Suwałkach”.

Aplikacje, które wpłyną do Urzędu po określonym wyżej terminie, nie będą rozpatrywane.

Informacja o wynikach naboru będzie umieszczona na stronie Biuletynu Informacji Publicznej (www.umwp-podlasie.pl/bip/wupb/) oraz na tablicy informacyjnej (II piętro) w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Białymstoku, ul. Pogodna 22.
Wymagane dokumenty aplikacyjne (list motywacyjny, szczegółowe CV z uwzględnieniem przebiegu kariery zawodowej) powinny być opatrzone klauzulą (oświadczeniem):
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 1001, poz. 926 z późn. zm.) oraz ustawą z dnia 22 marca 1990r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2001r. Nr 142, poz. 1593 z późn. zm.)”

Białystok, 03 kwietnia 2008r.

                                                               Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Białymstoku
                                                                Janina Mironowicz

Metryka strony

Udostępniający: Jadwiga Stachurska

Wytwarzający/odpowiadający: Adam Łozowski

Wprowadzający: Adam Łozowski

Data wprowadzenia: 2008-04-03

Data modyfikacji: 2008-04-03

Opublikował: Adam Łozowski

Data publikacji: 2008-04-03