Nabór na Inspektora w Wydziale Projektów nr XI/08

DYREKTOR
                WOJEWÓDZKIEGO URZĘDU PRACY W BIAŁYMSTOKU
OGŁASZA NABÓR Nr XI/08 NA WOLNE STANOWISKO PRACY
INSPEKTORA
w Wydziale Projektów
Ilość stanowisk: 1
Wymiar czasu pracy: 1 etat
Miejsce wykonywania pracy: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku, ul. Pogodna 22
I.                   Wymagania niezbędne:
1.      Wykształcenie wyższe socjologiczne albo
2.      wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: ekonomia, matematyka) i doświadczenie w pracy w statystyce lub organizowaniu i realizacji badań i analiz,
3.      Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego - preferowane jednostki sektora finansów publicznych.
4.      Umiejętność dokonywania analiz i ocen zjawisk społeczno-ekonomicznych.
5.      Znajomość zagadnień z zakresu:
a)      organizacji i realizacji badan i analiz,
b)      realizacji prac redakcyjnych związanych z opracowywaniem materiałów statystycznych (tablice, wykresy, mapy, bazy danych).
c)      opracowywania zbiorczych informacji statystycznych,
d)     obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office i programów statystycznych – preferowany STATISTICA lub SPSS,
6.      Uregulowany stosunek do służby wojskowej (dotyczy mężczyzn).

II.                Wymagania dodatkowe:
1.      Umiejętność redagowania pism urzędowych.
2.      Zdolność analitycznego myślenia.
3.      Komunikatywność, odpowiedzialność i rzetelność.
4.      Umiejętność pracy w zespole.
5.      Wysoka kultura osobista.

III.              Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
1.      Pełnienie funkcji pracownika ds. badań i analiz w projekcie „Podlaskie Obserwatorium Rynku Pracy i Prognoz Gospodarczych” realizowanym w okresie 01.07.2008r.-31.03.2013r., współfinansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 8.1 Rozwój pracowników i przedsiębiorstw               w regionie, Poddziałanie 8.1.4 Przewidywanie zmiany gospodarczej.
2.      Prowadzenie platformy internetowej projektu:
a)      publikowanie danych zgodnie z wypracowanymi zasadami w trakcie prac Obserwatorium (dane statystyczne, analizy zbiorcze, raporty i inne) na ogólnodostępnej witrynie internetowej projektu z zachowaniem praw autorskich osób opracowujących dane,
b)      zbieranie i aktualizowanie danych statystycznych poprzez tworzenie baz danych, monitorowanie aktualności danych, dokonywanie modyfikacji i aktualizacji baz danych tworzonych w projekcie.
3.      Prowadzenie dodatkowych badań i analiz nie przewidzianych planem bieżącego funkcjonowania Podlaskiego Obserwatorium Rynku Pracy i Prognoz Gospodarczych uzgodnionych do realizacji we współpracy z koordynatorem projektu, ekspertem wspierającym bądź Radą Programową.
4.      Obsługa narzędzia informatycznego dostosowanego do potrzeb Modelu prognozowania zmian gospodarczych.
5.      Stała współpraca z Wydziałem Rynku Pracy Wojewódzkiego Urzędu Pracy                 w Białymstoku w zakresie badań, analiz i statystyk rynku pracy.

IV.             Wymagane dokumenty:
1.      List motywacyjny.
2.      Curriculum vitae.
3.      Kopia dowodu osobistego bądź oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego.
4.      Oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych,
o korzystaniu z pełni praw publicznych oraz o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie.
5.      Kserokopie dokumentów poświadczających posiadane wykształcenie.
6.      Kserokopie świadectw pracy (jeśli kandydat takie posiada).
7.      Oświadczenie kandydata, potwierdzające stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na w/w stanowisku.
8.      Dokumenty stwierdzające uregulowany stosunek do służby wojskowej (dotyczy mężczyzn).
9.      Inne dodatkowe dokumenty o poświadczające posiadane kwalifikacje i umiejętności.
10. Mile widziane referencje.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy przesłać pocztą (decyduje data wpływu) bądź złożyć w sekretariacie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Białymstoku, ul. Pogodna 22, pok. 209 do dnia 12 grudnia 2008r. do godz. 14.00.
Na kopercie należy umieścić dopisek: „Dotyczy naboru Nr XI/08 na stanowisko inspektora w Wydziale Projektów”.
Aplikacje, które wpłyną do Urzędu po określonym wyżej
terminie, nie będą rozpatrywane.
 Informacja o wynikach naboru będzie umieszczona
na stronie Biuletynu Informacji Publicznej (
www.umwp-podlasie.pl/bip/wupb/)
oraz na tablicy informacyjnej (II piętro) w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Białymstoku,
ul. Pogodna 22. Wymagane dokumenty aplikacyjne (list motywacyjny, szczegółowe
CV z uwzględnieniem przebiegu kariery zawodowej) powinny być opatrzone klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy

dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia
1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 1001, poz. 926 z późn. zm.) oraz
ustawą z dnia 22 marca 1990r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2001r. Nr 142,
poz. 1593 z późn. zm.)”
Białystok, 28.11.2008r.
Dyrektor
Wojewódzkiego Urzędu Pracy
w Białymstoku
Janina Mironowicz

Metryka strony

Udostępniający: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku Wydział Projektów

Wytwarzający/odpowiadający: Adam Łozowski

Data wytworzenia: 2008-11-28

Wprowadzający: Adam Łozowski

Data wprowadzenia: 2008-11-28

Data modyfikacji: 2009-10-13

Opublikował: Adam Łozowski

Data publikacji: 2008-11-28