Nabór Nr III/08 na wolne stanowisko pracy referenta w Wydziale Koordynacji i Wdrażania PO KL

DYREKTOR
WOJEWÓDZKIEGO URZĘDU PRACY W BIAŁYMSTOKU

OGŁASZA NABÓR Nr III/08 NA WOLNE STANOWISKO PRACY
REFERENTA

w Wydziale Koordynacji i Wdrażania PO KL

Ilość stanowisk: 8
Wymiar czasu pracy: 1 etat
Miejsce wykonywania pracy: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku, ul. Pogodna 22

   I.
Wymagania niezbędne:
  1. Wykształcenie wyższe; ekonomiczne, prawnicze, administracyjne lub marketing i zarządzanie.
  2. Wiedza w zakresie funkcjonowania Funduszy Strukturalnych Unii Europejskiej w polityce regionalnej, ze szczególnym uwzględnieniem Europejskiego Funduszu Społecznego.
  3. Znajomość zagadnień z zakresu:

    a)      prawa gospodarczego Unii Europejskiej,
    b)      polityk wspólnotowych,
    c)      europejskiego rynku pracy.
  4.  Znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office.
  5.  Uregulowany stosunek do służby wojskowej (dotyczy mężczyzn).

     II.   Wymagania dodatkowe:
1.    Umiejętność praktycznego stosowania przepisów prawa i redagowania pism urzędowych.
2.    Doświadczenie zawodowe w administracji samorządowej lub rządowej.
3.    Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
4.    Komunikatywność, odpowiedzialność i rzetelność.
5.     Umiejętność pracy w zespole.
6.    Wysoka kultura osobista.

III.       Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
1.      Przygotowywanie projektów wewnętrznych procedur oraz innych dokumentów wymaganych procesem wdrażania PO KL.
2.      Opracowywanie Planów Działań w ramach PO KL.
3.      Przygotowywanie sprawozdań z realizacji Działań PO KL.
4.      Opracowywanie informacji miesięcznej dotyczącej stanu realizacji PO KL zgodnie z wytycznymi Instytucji Zarządzającej.
5.      Przeprowadzanie konkursów na dofinansowanie realizacji projektów w ramach PO KL.
6.      Weryfikacja formalna wniosków o dofinansowanie realizacji projektów w ramach PO KL.
7.      Organizacja pracy Komisji Oceny Projektów w ramach PO KL.
8.      Przygotowywanie umów o dofinansowanie projektów przyjętych do realizacji w ramach PO KL.
9.      Weryfikacja formalno-rachunkowa oraz merytoryczna wniosków o płatność.
10. Bieżąca współpraca z realizatorami projektów przyjętych do realizacji w ramach PO KL a także z Instytucja Zarządzającą i Instytucją Pośredniczącą w zakresie wdrażania PO KL.

IV.       Wymagane dokumenty:
1.    List motywacyjny,
2.    Curriculum vitae,
3.    Kopia dowodu osobistego bądź oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego,
4.    Oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych, o korzystaniu z pełni praw publicznych oraz o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie,
5.    Kserokopie dokumentów poświadczających posiadane wykształcenie,
6.    Kserokopie świadectw pracy (jeśli kandydat takie posiada),
7.    Oświadczenie kandydata, potwierdzające stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na w/w stanowisku,
8.    Dokumenty stwierdzające uregulowany stosunek do służby wojskowej (dotyczy mężczyzn).
9.    Inne dodatkowe dokumenty poświadczające posiadane kwalifikacje i umiejętności,
10    Mile widziane referencje.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy przesłać pocztą bądź złożyć w sekretariacieWojewódzkiego Urzędu Pracy w Białymstoku, ul. Pogodna 22, w pok. 209do dnia 16 lipca 2008r. do godz. 14.00. Na kopercie należy umieścić dopisek: Dotyczy naboru Nr III/08 na stanowisko Referenta w Wydziale Koordynacji i Wdrażania PO KL”.

Aplikacje, które wpłyną do Urzędu po określonym wyżej terminie, nie będą rozpatrywane. Informacja o wynikach naboru będzie umieszczona na stronie Biuletynu Informacji Publicznej (www.umwp-podlasie.pl/bip/wupb/) oraz na tablicy informacyjnej (II piętro) w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Białymstoku, ul. Pogodna 22.

Wymagane dokumenty aplikacyjne (list motywacyjny, szczegółowe CV z uwzględnieniem przebiegu kariery zawodowej) powinny być opatrzone klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 1001, poz. 926 z późn. zm.) oraz ustawą z dnia 22 marca 1990r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2001r. Nr 142, poz. 1593 z późn. zm.)”

Białystok, 2 lipca 2008 r.

Dyrektor
Wojewódzkiego Urzędu Pracy
w Białymstoku
Janina Mironowicz

Metryka strony

Udostępniający: Joanna Olchowik

Wytwarzający/odpowiadający: Joanna Olchowik

Data wytworzenia: 2008-07-02

Wprowadzający: Joanna Olchowik

Data wprowadzenia: 2008-07-02

Data modyfikacji: 2008-07-02

Opublikował: Adam Łozowski

Data publikacji: 2008-07-02